Menu
Your Cart

Kargo ve Gönderim

Mağazamızda yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca Zafer Plastik tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Mağazamız gönderilerini Aras veya Mng Kargo ile gerçekleştirmektedir.  Siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

Kargo Ücretleri:
Ücretsiz taşıma mağaza insiyatifindedir, gerektiği durumlarda işleyişi değiştirebilir veya ücretsiz kargo seçeneğini devreden çıkartabilir. Tüm taşıma ücreti ve sair masraflar siparişiniz sırasında tahsil edilmektedir. Ücret bizden kampanyası gibi bazı uygulamalarda ilk gönderim ücreti tarafımızdan ödenir. Mağazamızın kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri Kıratlı Otomotiv tarafından karşılanır.

Kargo Süreleri:
Teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Mağazamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Mağaza merkezimiz İstanbul'dadır. İstanbul ili ve komşu illere sevkiyat süreleri 24 saattir. Uzak iller için teslimat süreleri yaklaşık 48 saattir. Banka kanalı ile oluşturulan siparişler ancak sipariş tutarının saat 13:00'e kadar banka hesabımızda görülmesi ile gerçekleşir. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.