Menu
Your Cart

Lamba

Off Road Led Yuvarlak Projektör ve Çalışma Lambası 9 Led 27 W 1Ad Off Road Led Yuvarlak Projektör ve Çalışma Lambası 9 Led 27 W 1Ad
Yeni Ücretsiz 2-3 Gün
Off road yuvarlak projektör ve çalışma lambası. 1 adet fiyatıdır. Su geçirmez. 12 Volt ile 30 Volt 'a kadar kullanılır. Abs kasalı ve uzun ömürlüdür. 9 Led, 27 Watt, 12-30 Volt, 30000 yanma saatlidir. Tüm araçlara uyumludur. 10  cm çapındadır. Bağlantı ayakları sete dahildir...
ÜCRETSİZ KARGO* 9-32 VOLT ÇALIŞMA AKIMI* 59 cm uzunluğunda Koruma Barı* 36x10 cm ebadında Montaj Levhası* 50x5 cm ebadında 1 Adet 42 Led Projektör Led Lamba* Led Projektör Lambalar 1x126 Watt gücünde Mat metalden hafif alaşım ile üretilmiş, gövdesi de metaldir. Darbe, toz ve çamura dayanıklıdır..
İnce Floresan Tavan ve İç Lamba Mavi Işık 12 Volt İnce Floresan Tavan ve İç Lamba Mavi Işık 12 Volt
Ücretsiz
Marka: Carat
Floresan tavan lambası mavi ışık 12V. 12 cm ebadındadır. Camı elastik malzemeden üretilmiştir ve uzun süre kullanıldığında ısınma ve erime gibi reaksiyonlar oluşmamaktadır.  Kapılara bağlanabilir. Paket içeriği arka bağlantı aparatı ve vidaları mevcuttur. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari ar..
Led ikaz lambası oval. 1 adet olarak satılır. Yardımcı 3.stop lambası olarak kullanılır. Cam üzerindeki prizmatik yapı bu şekildedir. Tüm off road, suv, arazi araçları, Jeep ve kamyonetlerde kullanılır. Metal ayak, tampon, tavan çıtasına bağlanır. 12 Volt, 12,5x6 cm ebadındadır. ..
Hyundai Accent 05-10 Era 4 Kapı Kolu İç Nikelaj Kaplaması 12627 Hyundai Accent 05-10 Era 4 Kapı Kolu İç Nikelaj Kaplaması 12627
Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Carub
Kapı kolu nikelaj takımı. Abs plastik üzeri krom kaplıdır. Toplam 4 kapı içindir. Kapı kolu içine olur. 12,5x12 cm ebadındadır. Abs plastik üzeri krom kaplıdır. Yapıştırılacak yüzeyi temizleyerek bir kerede yapıştırın, yapıştır çıkar yapmayın. Gerekiyorsa silikon ile destekleyin...
Marka: Carub
Honda Civic 07-11 yılları arası için sis farı takımı. Aracınız resimdekinden farklı bir model ise uygun değildir. Sağ, sol sis farı, (lambası) elektrik düğmesi ve bağlantı kablosu dahildir. İç kısmı kademeli yansıtma ile maksimum performanslıdır. Quarz cam yapısı yağmurlu havalarda güvenli bir ..
Marka: Carub
Sis farı takımı. Sağ, sol sis farı, (lambası) montaj kapakları ve bağlantı kablosu dahildir. İç kısmı kademeli yansıtma ile maksimum performanslıdır. Quarz cam yapısı yağmurlu havalarda güvenli bir sürüş  sağlar. Montaj bakaliti ve bağlantı kablolarında oluşmuştur. Delici tip çanak ile ileriyi ..
Sis Farı Angel 76mm Kırmızı (trg) Sis Farı Angel 76mm Kırmızı (trg)
Ücretsiz
Marka: Carat
Kırmızı Angel ledli sis farı. Beyaz Angel led ortasında beyaz 10 Watt led ampul. 76 mm çapındadır. IP65 su geçirmez dış kullanım için idealdir. Darbe, toz ve çamura dayanıklıdır. Tüm araçlarda 12 Volt ile çalışan kullanılır.  tümünde kullanılır. Berrak cam içinde parlak ledler. Projektör l..
Marka: Carat
Beyaz Angel ledli sis farı. Beyaz Angel led ortasında beyaz 10 Watt led ampul. 89 mm çapındadır. IP65 su geçirmez dış kullanım için idealdir. Darbe, toz ve çamura dayanıklıdır. Tüm araçlarda 12 Volt ile çalışan kullanılır.  tümünde kullanılır. Berrak cam içinde parlak ledler. Projektör lam..
Floresan tavan lambası mavi ışık 12V. Üzerinde açma kapama düğmesi ile istenildiğinde açıp kapatılabilir. 16 cm çapındadır. Camı elastik malzemeden üretilmiştir ve uzun süre kullanıldığında ısınma ve erime gibi reaksiyonlar oluşmamaktadır. Floresan mavi ışıklı orta kısmındaki ışıklı bölüm sarı renkt..
Beyaz Angel ledli sis farı. Beyaz Angel led ortasında beyaz 10 Watt led ampul. 76 mm çapındadır. IP65 su geçirmez dış kullanım için idealdir. Darbe, toz ve çamura dayanıklıdır. Tüm araçlarda 12 Volt ile çalışan kullanılır.  tümünde kullanılır. Berrak cam içinde parlak ledler. Projektör lam..
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 50 (2 Sayfa)