Menu
Your Cart

Dekorasyon

Marka: Carat
Mazda 323 98-03 Kapı kolu nikelaj takımı. Abs plastik üzeri krom kaplıdır. Toplam 4 kapı içindir. 2 deliklidir. Ön kapılar sağ ve sol taraf anahtar deliklidir. Arka kapılarda anahtar deliği yoktur. 18,5 cm kapı kolu 6 cm kilit kısmıdır. Abs plastik üzeri krom kaplıdır. Yapıştırılacak yüzey..
Marka: Carub
Hyundai I30 için depo kapağı. Paslanmaz levhadan yapılmıştır. Krom rengidir. Sadece bu modelin depo kapağına uygundur. Ürün arkasındaki çift taraflı bant ile yapıştırılır. Silikon ile desteklendiği takdirde daha iyi bir yapışma sağlanır. Depo kapağını temizleyerek bir kerede yapıştırın. Tak çık..
Gecko Tofaşk Orijinal Paçalık 2 Adet Puntolu Gecko Tofaşk Orijinal Paçalık 2 Adet Puntolu
Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Carat
Puntolu Tofaş paçalık. 19 cm genişliğinde, 33 cm boyundadır. Yumuşak esnek metaryelden üretilmiştir. 2 adettir. Ön veya arka tekerleklerde kullanılabilir. Sürüş esnasında araç kaportasına çamur gelmesini engeller. Arkadaki sürücüye yağmur, çamur ve taş atılmasını önler. Vidalanarak uygulanır.  ..
Marka: Carub
Hyundai Accent 05-10 Era için depo kapağı. ABS plastikten yapılmıştır. Krom rengidir. Sadece bu modelin depo kapağına uygundur. Ürün arkasındaki çift taraflı bant ile yapıştırılır. Silikon ile desteklendiği takdirde daha iyi bir yapışma sağlanır. Depo kapağını temizleyerek bir kerede yapıştırın. Tak..
Krom Sinyal Çerçevesi Izgaralı 2 li Krom Sinyal Çerçevesi Izgaralı 2 li
Çok Satanlar
Carub Pusula Nostalji Vantuzlu Büyük Işıklı 5201302
2-3 Gün
Marka: Carub
Işıklı vantuzlu pusula. Vantuz ile cama yapıştırılır. Vantuzun ek kısmı metal mafsallıdır. 6,5 cm çapında 4,5 cm yüksekliğindedir. Düz halde 10 cm uzunluğundadır. Torpido, ön cam, yan cam tüm yüzeylerde kullanılır...
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)