Menu
Your Cart

Port Bagaj

Tavan Çıtası Port-Sörf Bagaj Bara Bar 2'li
Yeni Ücretsiz 2-3 Gün
Tavan cıtası port sörf bagaj barabar 2'li. 135x5 mm . Araca göre ayarlanabilen kesilebilir özel üretilmis yük taşımaya yada süs amaca uygun alüminyum tavan çıtası portudur. Süs kullanım için yapıstırma secenegi , yük tasıma icin delerek monte secenegine sahiptir. Üzerinde vida yeri olan araclar icin..
Şahin, Doğan, Kartal, Renault 9 Oluklu Port Bagaj Tavan Sepeti Şahin, Doğan, Kartal, Renault 9 Oluklu Port Bagaj Tavan Sepeti
Yeni Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Carat
Küçük: Renault 9Orta: Şahin, Doğan, 131Büyük: Tofaş Kartal, Renault TorosAraç üstü port bagaj tavan sepeti. Araç tavanında su olukları olan araçlar için tasarlanmıştır. Her türlü eşyanızı aracınızın tavanında kolaylıkla taşımanızı sağlar. Bagajın ayaklarında kapıların kenarlarına geçen kancalar mevc..
Marka: Carat
Bagaj taşıma bölümler overlokludur, taşıma esnasında elinizi acıtmaz. Aracınız içinde size çok yararlı olacak alet edevat çantası. Kapağa baskı yapmayan kenar bölgelerden tutma askısı yapılarak daha ağır malzemeleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kaliteli Çanta halısından imal edilmiştir. Geniş iç hac..
Gecko Bisiklet Taşıyıcı 2 Bisiklet
Ücretsiz 2-3 Gün
Gecko araç bisiklet taşıyıcı. Tüm araçlara kolayca monte edilir. 2 bisiklet kapasitelidir. 25-30 kg taşıma kapasitesi ile ağır bisikletleri bile kolayca taşır. İlave ve takviye kayışları sabitlerken bisikletleri tam güvenlik ile taşır. Metal boruları ile bisikleti tam olarak kavrar. Kolayca monte ve..
Araç bisiklet taşıyıcı. Tüm araçlara kolayca monte edilir. 2 bisiklet kapasitelidir. 30 kg taşıma kapasitesi ile ağır bisikletleri bile kolayca taşır. İlave ve takviye kayışları sabitlerken bisikletleri tam güvenlik ile taşır. Çin malı muadillerine karşı daha kaliteli metal boruları ile bisikleti ta..
Kancalı Oto Bagaj Lastiği Ahtapotu 3'lü Eşya Tutucu Bağlama 80 cm Fa1 702 (autokit) Kancalı Oto Bagaj Lastiği Ahtapotu 3'lü Eşya Tutucu Bağlama 80 cm Fa1 702 (autokit)
Ücretsiz
Marka: Carat
Oto bagaj eşya lastiği ahtapot. 3 adet bir arada satılmaktadır. 80 cm uzunluğunda iki tarafı metal kancalıdır. Elastik kapalı halde 80 cm'dir. 120 cm'e kadar rahatça uzar. Üst bagaj bağlama sabitleme, arka bagajdaki eşyaların sallanması, bisiklet, kayak bagajı bağlama ve bir çok işte kullanılır.&nbs..
Marka: Carat
Tavan taşıma sistemi. Araç tavanına takılır. Tofaş, Renault 9 gibi tavanda yağmur oluğu olan eski araçlar dışında tüm araçlara uygundur. . Araca göre ayarlanabilen yük taşımaya yada süs amaca uygun alüminyum tavan çıtası portudur. Ürün paketinde 2 adet gönderilmektedir. Orta kısım alüminyum profil u..
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)