Menu
Your Cart

Diğer Seyahat

Marka: Autokit
Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Mekanizması 360 derece dönebilir. Kolay yıkanır temizlenir. Tam açık halde 20 cm uzunluğuna erişir. Tutucu kolu kenardaki mandallara basarak açın. Orta kısmındaki kilit, telefon takılınca otomatik kenar tırnakları telefonu tutacak şekilde serbest bırakır. Orta..
Spiral 35 cm Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Vantuzlu Spiral 35 cm Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Vantuzlu
Yeni Çok Satanlar
Marka: Autokit
Resimlikli telefon tutucu. Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Mekanizması 360 derece dönebilir. Kolay yıkanır temizlenir. Tam açık halde 35 cm uzunluğuna erişir. Tutucu kolu kenardaki mandallara basarak açın. Orta kısmındaki kilit, telefon takılınca otomatik kenar tırnakları telefonu tutacak şe..
Siyah Arka Cam Vantuzlu Oto Güneşlik Perde Siyah Arka Cam Vantuzlu Oto Güneşlik Perde
Yeni Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Carat
Siyah  ve bilinen tül kumaşından otomobillere uygun olarak üretilmiştir. 4 vantuzu ile 4 noktadan cama tutturulur. Kullanmayacağınız zamanlarda kendi boyutunun ¾ oranında küçülebilen katlanabilir. Ölçüleri 97x46 cm'dir. Arka camdan gelen güneş ışıklarını ortalama % 70 oranında keser, arka koltu..
Marka: Autokit
Mavi renkli. Alüminyumdan yapılmış güneş ışınlarını yansıtarak araç içinde ısınmayı engeller. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar. Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır. Güneşli ve sıcak havalarda güneş ışınlarının ..
Mandallı, Metal Döner Başlıklı 10 Inch Oto Araç Fanı, Vantilatör Mandallı, Metal Döner Başlıklı 10 Inch Oto Araç Fanı, Vantilatör
Yeni Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Carub
Minibüs, panel van, otobüs, karavan, yat, tekne 24 Volt ile çalışan tüm araçlarda kullanılır. 2 kademe ile ister hızlı ister yavaş ayarlayın.Döner başlığı ile sağa sola dönüşlü, ister tek açıdan ister dönerek kullanılır.Delme gerektirmeden mandalı ile yapışır.Açma kapama, hızlı yavaş ayarlıdır...
Işıklı, Kablolu, Düğmeli Oto Çakmak Uzatma Soketi, Anahtar Fiş
Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Autokit
Çakmaktan elektrik almak, düğme ile açıp kapamak için. Çakmak yuvasına UZATMA SOKETİNİ takın, elektrikli oto aksesuarı 1,5 metre kablo ucuna bağlayın. UZATMA SOKETİ üzerindeki kırmızı düğme ile açın kapayın. 12/24 Volt ile kullanılır. 1,5 metre uzunluğunda kablolu. Çakmak soketi 8 cm düğme çapı 2 cm..
Cep Telefon Şarj Cihazı+Oto Araç Çakmak Şarjı 220/12 V 10 Kablolu Cep Telefon Şarj Cihazı+Oto Araç Çakmak Şarjı 220/12 V 10 Kablolu
Ücretsiz
Marka: Autokit
Hem evde hem arabada şarj edin, hem 220 Volt hem 12 Volt. Işık ikazlı oto çakmaklık şarjı ve ev tipi cep telefonu şarjı vardır. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak evde veya araçta şarj edebilirsiniz. 10 farklı kablosu vardır, Micro Usb tip  Samsung cep telefonları, bazı ya..
Oto Ön Cam Perde Araç Metalize Güneşlik Gözlüğü Balonlu 140x70 cm Fa1 644 Oto Ön Cam Perde Araç Metalize Güneşlik Gözlüğü Balonlu 140x70 cm Fa1 644
Çok Satanlar
Marka: Autokit
METALİZE BALONLU ÖN CAM GÜNEŞLİĞİ 140x70 cmAlüminyumdan yapılmış güneş ışınlarını yansıtarak araç içinde ısınmayı engeller. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar.Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır. Güneşli ve sıcak..
Oto Ön Cam Perde Araç Metalize Güneşlik Gözlüğü Balonlu 130x60 cm Fa1 626 Oto Ön Cam Perde Araç Metalize Güneşlik Gözlüğü Balonlu 130x60 cm Fa1 626
Çok Satanlar
Marka: Autokit
METALİZE BALONLU ÖN CAM GÜNEŞLİĞİ 130x60 cmAlüminyumdan yapılmış güneş ışınlarını yansıtarak araç içinde ısınmayı engeller. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar.Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır. Güneşli ve sıcak..
Marka: Autokit
Araç havalandırma peteklerine takılır. Kolay yıkanır temizlenir. Tutucu kol telefon tutucu üzerine bırakılınca alt ayak ile otomatik olarak telefonu tutar. Orta kısmındaki kilit, telefon takılınca otomatik kenar tırnakları telefonu tutacak şekilde serbest bırakır. 2,5  cm çapında havalandırma k..
Marka: Carub
Araba, minibüs, panel van, binek araç, yat, tekne 12 Volt ile çalışan tüm araçlarda kullanılır. 2 kademe ile ister hızlı ister yavaş ayarlayın.Döner başlığı ile sağa sola dönüşlü, ister tek açıdan ister dönerek kullanılır.Delme gerektirmeden mandalı ile yapışır.Açma kapama, hızlı yavaş ayarlıdı..
Emniyet kemer yükseltici tokası ve ikaz önleyici. Emniyet kemerine takılarak emniyet kemerinin kolayca takılmasını sağlar. Tırnak (emniyet kemeri içine geçen metal tutucu) 2 cm genişliğinde 4 cm uzunluğundadır. Orta kısmında 24x16 mm genişliğinde toka yuvası bulunur. Ölçüleri sipariş vermeden önce k..
Araç içinde kitabınızı, içeceklerinizi ve diğer eşyalarınızı dağınıklığa yol açmadan kolayca yerleştirmenizi sağlar. Araba koltuk arkası düzenleyici sayesinde Araç içi dağınıklıktan kurtulabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm eşyalarınızı ceplerine yerleştirebilir ve istediğiniz zaman kolayca ulaşabilir..
Carub Vantilatör 12v6 Inch Vantuzlu 6400601
Ücretsiz
Marka: Carub
Araba, minibüs, panel van, binek araç, yat, tekne 12 Volt ile çalışan tüm araçlarda kullanılır. 2 kademe ile ister hızlı ister yavaş ayarlayın.Döner başlığı ile sağa sola dönüşlü, ister tek açıdan ister dönerek kullanılır.Delme gerektirmeden vantuzu ile yapışır.Açma kapama, hızlı yavaş ayarlıdı..
Carub Vantilatör 12v5 Inch Vantuzlu 6400606
Ücretsiz
Marka: Carub
Araba, minibüs, panel van, binek araç, yat, tekne 12 Volt ile çalışan tüm araçlarda kullanılır. 2 kademe ile ister hızlı ister yavaş ayarlayın.Döner başlığı ile sağa sola dönüşlü, ister tek açıdan ister dönerek kullanılır.Delme gerektirmeden vantuzu ile yapışır.Açma kapama, hızlı yavaş ayarlıdı..
Marka: Carub
Tek başlıklı-pervaneli vantilatör. Oldukça sessiz çalışır. 3 Watt 45 desibelden düşüktür. Ürün ile gelen çift taraflı bant ile torpido üzerine yapıştırılarak kullanılır. İstenirse cıvata ile de monte edilebilir. Delme gerektirmeden çift taraflı bant ile yapışır. Pervane hem yukarı-aşağı hem sağ..
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 45 (2 Sayfa)