Menu
Your Cart

Direksiyon Kılıfı

Sentetik deri direksiyon kılıfı dikişli. Kenarları dikişli. Gri renklidir. İP RENGİ SİYAH VEYA DİKİŞ RENGİ İLE AYNI OLABİLİR. Tüm binek araç direksiyonlarında kullanılır. 38-40 cm araçlara uygundur. Otomobil, minibüs, araba ve binek araçlara uygundur. Genişliği 11 cm serili resimde görüldüğü şekilde..
Direksiyon Kılıfı Geçmeli Kaydırmaz Kokusuz Direksiyon Kılıfı Geçmeli Kaydırmaz Kokusuz
Çok Satanlar
Marka: Carat
Direksiyon kılıfı 38 cm sentetik deri. RENK SEÇİMİ DİKİŞ VE DEKORATİF BANTI İÇİNDİR, TÜM DİREKSİYON KILIFLARI SİYAH RENKLİDİR. Üstü bantlı ve noktalıdır. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. Kaydırmaz ve hava sıcaklığına göre malzemesine zarar gelmez. Esnek kolay kullanılmaktadır..
Marka: Carub
Direksiyonu kolayca çevirmek için kullanılır. Metal gövde, plastik topuz, armalı. Hidrolik direksiyona sahip olmayan tüm araçlarda kullanılır. topuz 9 cm yüksekliğinde. Ergonomik tasarım ile kolay kullanım...
Sentetik deri direksiyon kılıfı dikişli. İç kısmı ekstra kaplamalıdır. Tüm binek araç direksiyonlarında kullanılır. 38-40 cm araçlara uygundur. Genişliği 11 cm serili resimde görüldüğü şekilde 50 cm gelir. Fön makinesi ile ısıtarak genişletin, ürün ile gönderilen iğne ve iplik ile dikerek sabitleyin..
Direksiyon kılıfı 38 cm sentetik deri. Üstü bantlı ve noktalıdır. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. Kaydırmaz ve hava sıcaklığına göre malzemesine zarar gelmez. Esnek kolay kullanılmaktadır. Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. ..
Gösterilen: 1 ile 22 arası, toplam: 22 (1 Sayfa)