Menu
Your Cart

Autokit

Marka: Autokit
Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Mekanizması 360 derece dönebilir. Kolay yıkanır temizlenir. Tam açık halde 20 cm uzunluğuna erişir. Tutucu kolu kenardaki mandallara basarak açın. Orta kısmındaki kilit, telefon takılınca otomatik kenar tırnakları telefonu tutacak şekilde serbest bırakır. Orta..
Spiral 35 cm Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Vantuzlu Spiral 35 cm Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Vantuzlu
Yeni Çok Satanlar
Marka: Autokit
Resimlikli telefon tutucu. Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Mekanizması 360 derece dönebilir. Kolay yıkanır temizlenir. Tam açık halde 35 cm uzunluğuna erişir. Tutucu kolu kenardaki mandallara basarak açın. Orta kısmındaki kilit, telefon takılınca otomatik kenar tırnakları telefonu tutacak şe..
Marka: Autokit
Mavi renkli. Alüminyumdan yapılmış güneş ışınlarını yansıtarak araç içinde ısınmayı engeller. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar. Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır. Güneşli ve sıcak havalarda güneş ışınlarının ..
Krom Oto Eğitmen Güvenlik Dikiz Aynası Sürücü Araç Üstü Kör Nokta Krom Oto Eğitmen Güvenlik Dikiz Aynası Sürücü Araç Üstü Kör Nokta
Yeni Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Autokit
Kör nokta sürücü kursu eğitmen aynası. Metal klipsleri ile araç aynası üzerine takılır. Güvenlik,eğitmen aynası yan ayna üzerinden araçları geniş açı ile görmek için kullanılır. Bombeli camlıdır, cisimler gerçek büyüklüklerinden küçük görünür. Abs plastik gövdeli kromaj kaplıdır. Krom çerçeveli ve m..
Marka: Autokit
Kilitli somun bijon seti. Paslanmaz özel çelikten imal edilmiştir. Rainbow desenli şık görünümlüdür. Jant ve lastik çalışmasına karşı önlem olarak kullanılır. Bijon pimi üzerine takılarak sadece set ile gelen altıgen şeklinde kilitli adaptör ile sökülür. Toplam 20 adettir. 5 bijon pimi varsa 4 bijon..
Işıklı, Kablolu, Düğmeli Oto Çakmak Uzatma Soketi, Anahtar Fiş
Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Autokit
Çakmaktan elektrik almak, düğme ile açıp kapamak için. Çakmak yuvasına UZATMA SOKETİNİ takın, elektrikli oto aksesuarı 1,5 metre kablo ucuna bağlayın. UZATMA SOKETİ üzerindeki kırmızı düğme ile açın kapayın. 12/24 Volt ile kullanılır. 1,5 metre uzunluğunda kablolu. Çakmak soketi 8 cm düğme çapı 2 cm..
Ford Focus Otomatik Vitesli Araç Vidalı Pedal Seti + Ayak Dayama Ford Focus Otomatik Vitesli Araç Vidalı Pedal Seti + Ayak Dayama
Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Autokit
Ford Focus otomatik vitesli araçlara uygun pedal set. Paslanmaz alüminyumdan yapılmış eloksallı yarı mattır. Pedaldan ayağın kaymasını engeller. Otomatik vitesli araçlar içindir. Pedal üzerine vidalanarak kullanılır.  Pedal üzerine açılan deliklere ürün ile gelen bağlantı vidaları takılır. Gaz ..
Ford Fiesta Otomatik Vitesli Araç Vidalı Pedal Seti + Ayak Dayama Ford Fiesta Otomatik Vitesli Araç Vidalı Pedal Seti + Ayak Dayama
Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Autokit
Ford Fiesta otomatik vitesli araçlara uygun pedal set. Paslanmaz alüminyumdan yapılmış eloksallı yarı mattır. Pedaldan ayağın kaymasını engeller. Otomatik vitesli araçlar içindir. Pedal üzerine vidalanarak kullanılır.  Pedal üzerine açılan deliklere ürün ile gelen bağlantı vidaları takılır. Gaz..
Cep Telefon Şarj Cihazı+Oto Araç Çakmak Şarjı 220/12 V 10 Kablolu Cep Telefon Şarj Cihazı+Oto Araç Çakmak Şarjı 220/12 V 10 Kablolu
Ücretsiz
Marka: Autokit
Hem evde hem arabada şarj edin, hem 220 Volt hem 12 Volt. Işık ikazlı oto çakmaklık şarjı ve ev tipi cep telefonu şarjı vardır. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak evde veya araçta şarj edebilirsiniz. 10 farklı kablosu vardır, Micro Usb tip  Samsung cep telefonları, bazı ya..
Oto Yüzey, Araç Yıkama, Kurulama, Parlatma Araç Temizleme Süngeri Fa1 135 Oto Yüzey, Araç Yıkama, Kurulama, Parlatma Araç Temizleme Süngeri Fa1 135
Ücretsiz
Marka: Autokit
Yumuşak, kolay temizlenen malzemeden yapılmış, tüm temizlik işlerinde kullanılır. 19,5x5x12,5 cm ebadındadır. Otomobil, tekne, yat, motosiklet, ofis ve evde yüzeylerin kusursuz bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Sünger,  kolayca temizlenir, hacmi kadar su tutar. ..
Oto Ön Cam Perde Araç Metalize Güneşlik Gözlüğü Balonlu 140x70 cm Fa1 644 Oto Ön Cam Perde Araç Metalize Güneşlik Gözlüğü Balonlu 140x70 cm Fa1 644
Çok Satanlar
Marka: Autokit
METALİZE BALONLU ÖN CAM GÜNEŞLİĞİ 140x70 cmAlüminyumdan yapılmış güneş ışınlarını yansıtarak araç içinde ısınmayı engeller. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar.Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır. Güneşli ve sıcak..
Oto Ön Cam Perde Araç Metalize Güneşlik Gözlüğü Balonlu 130x60 cm Fa1 626 Oto Ön Cam Perde Araç Metalize Güneşlik Gözlüğü Balonlu 130x60 cm Fa1 626
Çok Satanlar
Marka: Autokit
METALİZE BALONLU ÖN CAM GÜNEŞLİĞİ 130x60 cmAlüminyumdan yapılmış güneş ışınlarını yansıtarak araç içinde ısınmayı engeller. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar.Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır. Güneşli ve sıcak..
Oto Kokusuz Küllük Sigara Araç Kül Tablası Kendi Kendine Sönen Siyah Fa1 271 Oto Kokusuz Küllük Sigara Araç Kül Tablası Kendi Kendine Sönen Siyah Fa1 271
2-3 Gün
Marka: Autokit
Küllük sigara tablası. Ağız kısmı dar olduğu için sigarayı yanar şekilde bile atsanız kendi kendine söner. Dumanı iç kısmında tutarak araç içinde sigara kokusunun çoğunun yayılmasını engeller. Kapağını kolayca çıkararak içindeki kül dökülür. Bardak şeklindedir. 11x8 cm , 8 cm üst çapıdır. 6 cm alt ç..
Marka: Autokit
Buğu önleyici sprey 200 ml. Camda buğu oluşmasını engeller. Otomobil, tekne, duş, ev camı olmak üzere tüm alanlarda güvenle kullanılır. Daha açık bir görüş ve temiz cam ile kullanım kolaylığı getirir. Camı temizleyip kurulayın. buğu önleyiciyi sürüp bez ile ovalayın. Bir süre sonra aynı işlemi tekra..
Marka: Autokit
Araç havalandırma peteklerine takılır. Kolay yıkanır temizlenir. Tutucu kol telefon tutucu üzerine bırakılınca alt ayak ile otomatik olarak telefonu tutar. Orta kısmındaki kilit, telefon takılınca otomatik kenar tırnakları telefonu tutacak şekilde serbest bırakır. 2,5  cm çapında havalandırma k..
Marka: Autokit
Araç havalandırma kokusu. Klips şeklinde havalandırma takılır. 4 ayrı klips vardır, her klips 8-10 gün kadar kokusunu muhafaza eder. Klips mandalını hafifçe iterek havalandırma kanalına oturtun. Özel formülüyle otonuzda, bulunduğunuz kapalı ortamlarda (oto, hastane, iş yeri, lavabo vb.) istenmeyen, ..
Marka: Autokit
Araç için çok fonksiyonlu telefonluk bardaklık. Araç havalandırmasına 4 klipsle takılır. 7 cm'den daha dar eşyalar için tırnak ile 5,5 cm kalınlığa kadar eşya konulabilir. Sağlam ABS materyalden üretilmiştir. Yükseklik 9 cm, genişlik 10 cm üst çapı 7 cm'dir. Akıllı telefon tutacağı, içecek termos tu..
Güvenlik Dikiz Aynası Sürücü Araç Üstü Kör Nokta 2 Adet Fa1 901 Güvenlik Dikiz Aynası Sürücü Araç Üstü Kör Nokta 2 Adet Fa1 901
Ücretsiz 2-3 Gün
Marka: Autokit
Kör nokta aynası. Bant ile  araç aynası üzerine takılır. Yan ayna üzerinden araçları geniş açı ile görmek için kullanılır. Bombeli camlıdır, cisimler gerçek büyüklüklerinden küçük görünür. Abs plastik gövdeli krom kaplıdır. 5 cm çapında döner başlıklıdır. Dış ayna üzerine monte edilir ve vibras..
Cırcır Kollu Makaslı Araç Kaldırma Oto Akordiyon Kriko 1,5 Ton Fa1 554 Cırcır Kollu Makaslı Araç Kaldırma Oto Akordiyon Kriko 1,5 Ton Fa1 554
2-3 Gün
Marka: Autokit
Çelik tablalı oto krikosu. Cırcır anahtarı benzeri kolu ile yorulmadan aracı kaldırmanızı sağlar. Kol üzerindeki ayar ile dönüş yönü ayarlanır. Kırmızı renklidir. Araç lastiği patladığında veya bir arıza oluştuğunda kullanılır. Yerden 34 cm kadar aracı kaldırır. 1,5 Ton ağırlığında araçlara kadar ku..
Marka: Autokit
Oto Çekme Halatı Çelik İzoleli Çeki Halatı 3,5 m 2 Ton. 2 ton'a kadar olan hafif ve ticari araçları çekmek için kullanılır. 3,5 metre halat uzunluğu mavi dış kaplamalı 2000 kg (2 tona) kadar araçlarınızı sorunsuz çekecek şekilde üretilmiştir. Acil durumlarda araçların birbirini çekmesi için özel örg..
Çantalı Çift Pistonlu Hava Kompresörü Pompası 150 Psi Fa1 041 Çantalı Çift Pistonlu Hava Kompresörü Pompası 150 Psi Fa1 041
Ücretsiz
Marka: Autokit
Hava kompresörü 150 psı 12V. Tüm araçlarda kullanılabilir. Çift pistonludur. Metal gövdelidir. 16 amper güç çekmektedir. Uzun ömürlüdür. Üç çeşit aparatıyla tüm hava gerektiren yerlerde kullanabilirsiniz. Taşıma çantası mevcuttur. Bir dakikada 35 litre hava üretmektedir. 1.5 saat çalışma özelliğine ..
Marka: Autokit
Bijon Anahtarı 4'lü Çelik Paslanmaz. 17 mm, 19 mm, 21 mm, 23 mm bijon ölçülerine uygundur. Çelik ve paslanmaz materyalden üretilmiştir...
Marka: Autokit
Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Kolay yıkanır temizlenir, silikon bazlıdır. Yaklaşık 14 cm uzunluğuna erişir. Vantuzu üzerinde özel vakum alma klipsi vardır. Cama yapıştırdıktan sonra içinde kalan havayı alarak daha iyi bir yapışma sağlar. 6,5 cm çapında vantuz, 9,5x4,5 cm tutucu koldur.&nbs..
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 126 (6 Sayfa)